Pozvěte nás na tendr  
imao


Hlavní menu

Podmenu


Podporovaná zařízení

BlackBerry není jen služba, ale současně i výrobce a dodavatel mobilních zařízení.

Zařízení jsou technologicky velmi vyspělá a neustále jsou dále zdokonalována a vyvíjena. Seznam aktuálně dodávaných zařízení BlackBerry, které je možné získat, ověříte u Vašeho mobilního operátora.

Seznam všech zařízení BlackBerry naleznete na stránkách výrobce. Ne všechny je však možné v ČR zakoupit. Distribuované přístroje v ČR naleznete zde.

Pro klienty společnosti T-Mobile

Klienti společnosti Logo T-Mobile si mohou, v naší spolupráci, službu BlackBerry na 1 měsíc vyzkoušet zcela zdarma. Pokud chcete vyzkoušet zařízení BlackBerry spolu s naší službou, zavolejte svému obchodnímu zástupci v T-Mobile a ten Vám zařídí zapůjčení přístroje až na 1 měsíc. Po obdržení přístroje Vám zřídíme přístup ke službě BlackBerry na našich serverech. Pokud potřebujete poradit nebo pomoci, napiště nám.

Smartphone BlackBerry 8520 Curve

Smartphone BlackBerry 8520 Curve Smartphone BlackBerry 8520 Curve v elegantní černé barvě nabídne ovládání pomocí optického Trackpadu a také pohodlnou klávesnici pro psaní zpráv a e-mailů, dále například fotoaparát s rozlišením 2 Mpix. BlackBerry 8520 Curve je prvním počinem společnosti RIM, který získal plnou podporu systému Mac, umožňující synchronizaci kontaktů, informací, souborů. Nechybí přitom Wi-Fi, GPS a 3,5 mm jack.

Přednosti přístroje BlackBerry 8520

  • dlouhá výdrž baterie
  • EDGE
  • GPS modul, BlueTooth, Wi-Fi
  • digitální fotoaparát 2 Mpix
  • slot na microSD kartu

BlackBerry 9000 Bold

BlackBerry Bold 9000BlackBerry Bold 9000 zaujme velkým displejem s vysokým rozlišením half-VGA. Když jej uchopíte do ruky, pocítíte, jak vám perfektně sedí. Zkušeného uživatele BlackBerry jistě zaujmou rozšířené možnosti v menu, kde si může přizpůsobit rozložení plochy dle libosti. Model Bold 9000 nabízí 2 Mpx fotoaparát, slušný rozsah multimediálních funkcí a dosud největší interní paměť až 1GB RAM, 128 MB NANDflash. Stejně jako model 8800 je i Bold určen pro business zákazníky vyžadující spolehlivou mobilní kancelář.Hostovaný Exchange a službu BlackBerry objednávejte zde!

Podpora

Centrální e-mail
podpory služby BlackBerryNovinky

26.3.2015
Stále fungujeme :)
Servery jsou v dobré kondici :) Plánujemem upgrade Hypervizoru VMWare na verzi 6 a upgrade Exchange serveru.
6.4.2010
Aktualizace serveru
Instalace aktualizaci hypervizou - správce virt. serverů.
22.3.2010
Nová služba
Připravujeme novou službu - instalaci, hosting a následnou správu BlackBerry Enterprise serveru.
22.11.2009
Oficiální spuštění
Oficiální spuštění komerční služby BlackBerry je plánováno od 1.12.2009. Již v tuto dobu se můžete podívat na ceník služby - jak bude služba BlackBerry zpoplatněna.

Vyšla nová verze SW pro PC/notebook pro kontrolu mobilního zařízení BlackBerry. Novinkou v tomto SW je možnost se připojit do internetu skrze mobilní zařízení BlackBerry.
13.11.2009
Migrace dat na nový server
Včera, ve večerních hodinách, proběhla migrace všech stávajících e-mailových schránek BlackBerry na nový server. Přechod, díky kvalitní přípravě :-), proběhl zcela bez jakých-koliv problémů a zcela -neznatelně-. Nový server bude v prvním kvartálu roku 2010 umístěn do zabezpečené serverovny v Praze, kde bude připojen na republikovou páteřní linku internetu.
20.10.2009
Nový server
Dnes nám byl doručen zcela nový server DELL PowerEdge 710, který je určen výhradně pro službu BlackBerry. Servery od společnosti DELL patří mezi špičku v oboru jak po stránce výkonnostní, tak po stránce případného servisu.
05.09.2009
Testovací provoz - komerční
K testování námi provozované služby BlackBerry byly přizváni také její potenciální zájemci z řad stávajících klientů. Přístup na webové rozhraní OWA - Outlook Web Access - je spuštěn na adrese http://bb.imao.cz.
01.08.2009
Testovací provoz - komerční
Spustili jsme testovací provoz služby BlackBerry, který je určen především pro zaměstnance firmy. Testovací provoz pro komerční klientelu bude spuštěn na začátku září 2009.